НОВОСТИ НЕДВИЖИМОСТИ
СТОИТ ЛИ ДЕЛАТЬ РЕМОНТ КВАРТИРЫ НА ПРОДАЖУ
Вопрос предпродажного ремонта является одним из наиболее актуальных для владельцев квартиры. С одной стороны, хочется выручить при продаже как можно больше и, казалось, вложение в ремонт должно только поспособствовать тому. С другой стороны, встает вопрос экономической выгоды такого вложения.

Что ждет рынок недвижимости Украины осенью 2017 года?
На рынке недвижимости, как и в любой другой сфере, принято считать, что лето - “ленивый” сезон затишья. А уже осенью потенциальные покупатели, вернувшиеся из отдыха, оживленно интересуются приобретением жилья.
Но в 2017 ситуация с активностью покупателей выглядит по-другому.
Вторичный рынок, который исторически привязан к курсу валюты, падал до конца весны 2017 года

Чи вигідно інвестувати в нерухомість?
Інвестувати в нерухомість в наш час досить вигідно, адже нерухомість практично не падає в ціні

Як вибрати ріелтора
Як вибрати ріелтора - це досить актуальне питання для тих, хто бажає продати або купити нерухомість через посередника, таким чином убезпечивши себе від можливих ризиків

Фактори, які впливають на вартість квартири
Кожен власник при продажу квартири хоче отримати найбільшу вигоду. Тому, дуже важливо чітко знати про всі чинники, які неодмінно впливатимуть на ціну квартири, а також про ті, які абсолютно не вплинуть на ціну. Першим чинником варто вважати площу квартири

Стати успішним ріелтором - це мета будь-якого початківця
Стати успішним ріелтором - це мета будь-якого початківця, того хто робить лише перші кроки на ринку нерухомості.
Згідно з даними, які надала Національна Асамблея Ріелторів в США, в світі працюють більше двох мільйонів ріелторів, однак наявність ліцензії або хороше знання законів, це ще далеко не гарантія успіху

Як правильно оцінити квартиру при огляді
Як правильно оцінити квартиру при огляді - це питання, котре часто постає перед покупцем нерухомості, адже ціна помилки в цьому випадку мое бути досить високою, саме тому варто знати декілька важливих деталей на які потрібно звертати уагу при огляді квартири

Ви бажаєте продати свій будинок, і чим швидше це трапиться, тим краще. Як це зробити правильно?
По-перше, звичайно, потрібно переконатися, що ваш будинок виглядає найкращим чином. По-друге, ціна повинна відповідати пропозиції. Багато продавців вважають, що торги треба починати з високої ціни і повільно опускати. Але повільний продаж іноді призводить до більших втрат , ніж продаж за реальною вартістю. Перші 30 днів присутності Вашого будинку на ринку нерухомості - це найкращий показник правильності ціни. Якщо будинок коштуватиме адекватно, Ви отримаєте багато переглядів і, можливо, отримаєте кілька пропозицій від покупців. Але якщо ціна продажу занадто висока, багато покупців та агентів з нерухомості будуть триматися подалі від вашого будинку.

Як швидко та вигідно продати квартиру?
Швидко продати квартиру можливо, якщо впевнено орієнтуватися на ринку нерухомості та знати актуальні тенденції попиту та пропозиції. Професійний ріелтор завжди готовий розповісти про перспективи продажу житла. Можливо в нього вже зараз є потенційний покупець. Але в першу чергу потрібно звернути увагу на те, що слід вірить тільки авторитетним агентствам, які зацікавлені у вигідному продажу Вашої квартири.

Обмен квартир, как правильно обменять квартиру.
Бывают случаи, когда людям необходимо сменить квартиру на меньшую или же наоборот большую жилплощадь. Продавать свою квартиру и покупать другую, совсем не обязательно, ведь на рынке недвижимости есть такое понятие как обмен квартиры.
На сегодняшний день вариантов обмена существует много. Если происходит обмен одинаковых квартир, то этот случай не предполагает никакой денежной доплаты, так как ни одна из сторон обмена не упускает скрытых возможностей. При обмене неравносильных между собой квартир, например, двухкомнатной на однокомнатную, место имеет денежная доплата средств, которые покрывают недостающую сумму. Или же приложение к однокомнатной квартире земельного участка, гаража, автомобиля или какого-то садового участка. Это делается для уравнения квартир, которые обмениваются.

<< Пред. 1 2 3 След. >>


 
Создание, поддержка и продвижение сайтов. Интернет-центр "ЭЛИТ" (Украина, г. Черкассы)
Доставка воды в день заказа
Читайте. Попробуй минеральную воду с уникальными исцеляющими свойствами
vodavkuler.ru